KOSZULE

Męska koszula- Barbour Blair Shirt
Barbour

Męska koszula- Barbour Blair Shirt

495,00 zł 395,00 zł

Męska koszula- Barbour Blair Shirt, lekko dopasowana, uszyta z niezwykle miękkiej bawełny mikro sztruks, w klasyczną kratkę szkocką. Koszula połączona z ulubionymi spodniami zapewni stylowy wygląd.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
  • -100,00 zł
Męska koszula - Barbour Linen Mix Męska koszula - Barbour Linen Mix Męska koszula - Barbour Linen Mix
Barbour

Męska koszula - Barbour Linen Mix

390,00 zł 275,00 zł

Męska koszula - Barbour Linen Mix, uszyta z mieszanki lnu i bawełny z pewnością się sprawdzi w cieplejsze dni tego lata. Koszula ma prosty, ale stylowy krój i jest starannie wykończona logo Barbour na kieszeni na piersi. Idealna  do biura jak i na spotkanie  z przyjaciółmi.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
  • -115,00 zł
Męska koszula - Men's Barbour Miltan Shirt Męska koszula - Men's Barbour Miltan Shirt Męska koszula - Men's Barbour Miltan Shirt
Barbour

Męska koszula - Men's Barbour Miltan Shirt

370,00 zł 270,00 zł

Męska koszula - Men's Barbour Miltan Shirt, elegancki i stylowy wygląd, który z pewnością pokochasz,  została zaprojektowana z lekkiej mieszanki lnu i bawełny dla komfortowego noszenia. Wykończona letnią szkocką kratką Barbour i z logo na piersi.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
  • -100,00 zł
Koszula męska- Barbour Sandwood Koszula męska- Barbour Sandwood
Barbour

Koszula męska- Barbour Sandwood

380,00 zł 290,00 zł

Koszula męska- Barbour Sandwoodwykonana w  100% z  bawełny, dopasowana do sylwetki, jest miękka i wygodna w noszeniu.  Idealna  do biura lub do eleganckiej, swobodnej stylizacji w dni wolne od pracy, wykończona etykietą Barbour na kieszeni na piersi, aby dopełnić elegancki i stylowy wygląd.

(0/5)
  • -90,00 zł
Męska koszula - Men's Barbour Linen Mix 1 S/S Summer Shirt Męska koszula - Men's Barbour Linen Mix 1 S/S Summer Shirt Męska koszula - Men's Barbour Linen Mix 1 S/S Summer Shirt
Barbour

Męska koszula - Men's Barbour Linen Mix 1 S/S Summer Shirt

330,00 zł 250,00 zł

Męska koszula - Men's Barbour Linen Mix 1 S/S Summer Shirt, wykonana z mieszanki lnu i bawełny zapewnia komfort w upalne dni.  Koszula jest prosta, ale stylowa i wykończona starannie, logo Barbour na kieszeni na piersi. Idealne rozwiązanie do garderoby do udania się do biura lub na zewnątrz z przyjaciółmi.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
  • -80,00 zł