Paski

Obroża - Barbour...
Barbour

Obroża - Barbour Tartan/Webbing Colar

149,00 zł

Obroża - Barbour Tartan/Webbing Colar, wykonana z wytrzymałej taśmy obszytej kultową szkocką kratę Barbour zapinana na klamrę w kolorze postarzanego mosiądzu. 

(0/5)
Koc dla psa - Barbour Small... Koc dla psa - Barbour Small... Koc dla psa - Barbour Small...
Barbour

Koc dla psa - Barbour Small Dog Blanket

250,00 zł

Koc dla psa - Barbour Small Dog Blanket, wykonany z jednej strony z bawełny w kultową szkocką kratę a z drugiej strony z polaru sherpa, będzie z pewnością najmilszym kocykiem dla twojego pupila. Dedykowany dla małych ras.

(0/5)
Etui - Barbour Tartan Poop Bag
Barbour

Etui - Barbour Tartan Poop Bag

99,00 zł

Etui - Barbour Tartan Poop Bag, wykonane w kultową szkocką kratę z zapięciem na zamek i wytłoczoną skórzaną plakietką z logo. Wytrzymały plastikowy klips dla psa umożliwia przymocowanie dozownika do smyczy Barbour Dog.

(0/5)
  • Nowość
Koc dla psa - Barbour Large... Koc dla psa - Barbour Large... Koc dla psa - Barbour Large...
Barbour

Koc dla psa - Barbour Large Dog Blanket

430,00 zł

Koc dla psa - Barbour Large Dog Blanket, wykonany z jednej strony z bawełny w kultową szkocką kratę a z drugiej strony z polaru sherpa, będzie z pewnością najmilszym kocykiem dla twojego pupila. Dedykowany dla większych ras.

(0/5)
  • Nowość
Opaska na oczy - Barbour... Opaska na oczy - Barbour...
Barbour

Opaska na oczy - Barbour Tartan Eye Mask

159,00 zł

Opaska na oczy - Barbour Tartan Eye Mask, satynowa z charakterystycznym nadrukiem Barbour z elastyczną opaską, która zapewnia komfort noszenia. Idealna w podróży, w zestawie zawiera pasujące etui ze sznurkiem, które zapewnia czyste i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania.

(0/5)
  • Nowość