SWETRY

Barbour

Męski sweter - Barbour Cotton Half Zip Sweater

589,00 zł

Męski sweter - Barbour Cotton Half Zip Sweater, wykonany z doskonałej bawełny, która zapewni komfort i wygodę.  Posiada do połowy funkcjonalne rozpięcie na zamek, wykończone wew. klasyczną kratą oraz subtelne logo na piersi.

(0/5)
 • Nowość
Barbour

Męski sweter - Barbour Pima Cotton Crew Neck

410,00 zł

Męski sweter - Barbour Pima Cotton Crew Neck, w kolorze piaskowego beżu z okrągłym wycięciem pod szyją, jest wykonany z miękkiej i lekkiej bawełny. Ściągacz przy brzegu i mankietach  z tonalnym logo na piersi.

(0/5)
 • Nowość
Barbour

Męski sweter - Barbour Pima Cotton Crew Neck

410,00 zł

Męski sweter - Barbour Pima Cotton Crew Neck, w kolorze błękitnym  z okrągłym wycięciem pod szyją, jest wykonany z miękkiej i lekkiej bawełny. Ściągacz przy brzegu i mankietach  z tonalnym logo na piersi.

(0/5)
  Barbour

  Męski sweter - Barbour Pima Cotton Crew Neck

  410,00 zł

  Męski sweter - Barbour Pima Cotton Crew Neck, w kolorze jasnej zieleni, z okrągłym wycięciem pod szyją, jest wykonany z miękkiej i lekkiej bawełny. Ściągacz przy brzegu i mankietach  z tonalnym logo na piersi.

  (0/5)
   Barbour

   Męski sweter- Babour Sheldonian Cardigan

   639,00 zł

   Męski sweter - Babour Sheldonian Cardigan, wykonany w 100% z dobrej jakości  bawełny, co  zapewnia wygodę i komfort przez cały dzień. Zapinany na guziki, wykończony kontrastowymi lamówkami i markowym haftem na piersi, idealny na ulubioną koszulę czy t- shirt.

   (0/5)
    Barbour

    Męski sweter - Barbour Rutter Knitted Hoodie

    799,00 zł 639,00 zł

    Męski sweter - Barbour Rutter Knitted Hoodie, w fasonie bluzy z kapturem, wykonany z wyśmienitej  dzianiny wełniano - bawełnianej, która z pewnością zapewni komfort i wygodę w noszeniu. Sweter zapinany na zamek, posiada kieszenie oraz efektowną podszewkę w szkocką kratę.

    (0/5)
    • Wyprzedaż!
    • -160,00 zł
    Barbour

    Męski sweter- Barbour Abhainn Zip Thru

    629,00 zł 440,00 zł

     Męski sweter-  Barbour Abhainn Zip Thru, wykonany w 100% z dobrej jakości  bawełny, co  zapewnia wygodę i komfort przez cały dzień. Zaprojektowany z pełnym zapięciem na zamek błyskawiczny, model jest w komplecie z dwiema dolnymi kieszeniami. Idealny na koszulę czy T-Shirt.

    (0/5)
    • Wyprzedaż!
    • -189,00 zł