INNE

Barbour

Portfel/pasek - Barbour Haydon Wallet & Belt Gift Set

310,00 zł

Portfel/pasek - Barbour Haydon Wallet & Belt Gift Set,  to idealny prezent dla niego, składający się ze skórzanego portfela z wytłoczonym detalem Barbour z przodu, któremu towarzyszy skórzany pasek, zapakowany w eleganckie pudełko upominkowe.

(0/5)
  Barbour

  Wosk - Barbour Lightweight Jacket Wax Repair Wax

  79,00 zł

  Wosk - Barbour Lightweight Jacket Wax Repair Wax, do impregnacji kurtek Barbour wykonanych z lekkiej woskowanej bawełny o gramaturze 4 uncji. Przywraca on  funkcjonalność i może być używany do wzmacniania obszarów najbardziej narażonych na zużycie lub do odświeżenia całej kurtki.

  (0/5)
   Barbour

   Męskie bokserki - Men's Barbour Tartan Short Set

   299,00 zł

   Męskie bokserki - Men's Barbour Tartan Short Set - dwupak męskich bokserek w szkocką kratę Barbour oraz w klasycznym granacie, z elastycznym paskiem z logo Barbour, zapewniającym elitarny komfort i styl. Wykonany w 100% z oddychającej bawełny.

   (0/5)
    Barbour

    Etui - Barbour Tartan Poop Bag

    99,00 zł

    Etui - Barbour Tartan Poop Bag, wykonane w kultową szkocką kratę z zapięciem na zamek i wytłoczoną skórzaną plakietką z logo. Wytrzymały plastikowy klips dla psa umożliwia przymocowanie dozownika do smyczy Barbour Dog.

    (0/5)
     Barbour

     Puszorek - Barbour Tartan Dog Harness

     199,00 zł

     Puszorek - Barbour Tartan Dog Harness,  ta uprząż dla psa z regulowanym paskiem na klatkę piersiową i amortyzacją zapewniającą maksymalny komfort ma elegancką szkocką kratę classic tartan Barbour i metalowy pierścień w kształcie litery D do mocowania na smyczy.

     (0/5)