Kapelusze

Barbour

Męski kapelusz - Barbour Belford Trilby Hat

259,00 zł

Męski kapelusz - Barbour Belford Trilby Hat, kapelusz ma krótkie rondo z podwinięciem z tyłu, co nadaje mu klasyczny wygląd. Starannie dopracowane szczegóły z wewnętrznym bawełnianym pałąkiem na głowę dla większego komfortu i bezpiecznego dopasowania, czapka jest wykończona tkaną opaska na głowę z dyskretnie oznaczonym logo Barbour po lewej stronie.

(0/5)
  Barbour

  Męski kapelusz - Barbour Rothbury Hat

  299,00 zł

  Męski kapelusz - Barbour Rothbury Hat, wykonany z tkanego papieru, który zapewnia solidny, a jednocześnie oddychający wygląd, kapelusz ma krótkie rondo z podwinięciem z tyłu, co nadaje mu klasyczny wygląd. Starannie dopracowane szczegóły z wewnętrznym bawełnianym pałąkiem na głowę dla większego komfortu i bezpiecznego dopasowania, czapka jest wykończona tkaną opaska.

  (0/5)
   Barbour

   Męski kapelusz - Barbour Dawson Safari Hat

   290,00 zł

   Męski kapelusz - Barbour Dawson Safari Hat, ma klasyczny design z mosiężnymi oczkami na koronie i lamówką. Ten kapelusz wykonany z miękkiej i oddychającej 100% bawełny, posiada wewnętrzne wykończenie w szkocką kratę i niezawodną ochronę w słoneczne dni.

   (0/5)
    Barbour

    Kapelusz męski - Claywood Pocket Sports Hat

    229,00 zł 160,00 zł

    Kapelusz męski - Claywood Pocket Sports Hat, z lekkiego materiału w klasycznym sportowym kształcie, ma odprowadzanie wilgoci i jest wykończona z wyjątkową dbałością o szczegóły, jaką jest mała kieszeń zewnętrzna.

    (0/5)
    • Wyprzedaż!
    • -69,00 zł