Torby

Męski porfel - Barbour... Męski porfel - Barbour... Męski porfel - Barbour...
Barbour

Męski porfel - Barbour Colwell Leather Billfold

269,00 zł

Męski porfel - Barbour Colwell Leather Billfold, wykonany z niesamowicie miękkiej skóry naturalnej, posiada przegródki na karty, wykończony wytłoczonym logo na zewnątrz. Zapakowany w pudełku upominkowym marki Barbour będzie idealnym pomysłem na prezent.

(0/5)
  • Nowość
Kosmetyczka - Barbour... Kosmetyczka - Barbour... Kosmetyczka - Barbour...
Barbour

Kosmetyczka - Barbour Double Zip Washbag

230,00 zł

Kosmetyczka - Barbour Double Zip Washbag, wyposażona w podwójne zapięcie na zamek z dwiema oddzielnymi przegrodami. Posiada dodatkowo zewnętrzną kieszeń również na zamek, z przodu wykończona tkaną metką Barbour.

(0/5)
Męska kosmetyczka-Barbour Wax WashBag
Barbour

Męska kosmetyczka-Barbour Wax WashBag

230,00 zł

Męska kosmetyczka-Barbour Wax WashBag, z bawełny woskowanej, z elementami skórzanymi, niezwykle stylowa i elegancka, doskonała i niezbędna w podróży, jak również na prezent dla miłośników marki Barbour, ale nie tylko.

(0/5)
Torba - Barbour Cascade... Torba - Barbour Cascade... Torba - Barbour Cascade...
Barbour

Torba - Barbour Cascade Messenger Sling Bag

269,00 zł

Torba - Barbour Cascade Messenger Sling Bag, posiada zapinaną na zamek główną przegrodą dla większego bezpieczeństwa. Wyposażona w zewnętrzną przednią kieszenią również na suwak i regulowany paskek dla dopełnienia ma haftowanym logo z przodu.

(0/5)
  • Nowość
Męska torba - Barbour... Męska torba - Barbour... Męska torba - Barbour...
Barbour

Męska torba - Barbour Essential Waxed Cotton Holdall

920,00 zł

Męska torba-Barbour Essential Waxed Cotton Holdall Bag, z woskowanej bawełny, niezwykle wytrzymałej i wodoodpornej. Posiada parciane uchwyty i uchwyt zapinany na zatrzaski, a także wewnętrzną kieszeń na zamek do bezpiecznego przechowywania.

(0/5)
Plecak - Barbour Tartan Backpack Plecak - Barbour Tartan Backpack Plecak - Barbour Tartan Backpack
Barbour

Plecak - Barbour Tartan Backpack

330,00 zł 200,00 zł

Plecak - Barbour Tartan Backpack, klasyczny plecak wykonany z wytrzymałego płótna w szkocką kratę jest idealny na codzienne potrzeby. Torba ma dużą komorę główną i przednią kieszeń z markowymi zamkami z pierścieniem typu Barbour. Torba jest wykończona skórzanym logo z przodu.

(0/5)
  • Wyprzedaż!
  • -130,00 zł