Szale

Barbour

Szal - Barbour Kendra Check & Stripe Scarf,

269,00 zł

Szal - Barbour Kendra Chuck & Stripe Scarf, w paski jest idealny do dodania odrobiny stylu do wielu twoich ulubionych stylizacji w tym sezonie i poza nim! Ten lekki szal został uszyty z delikatnego modalu aby zapewnić Ci komfort i styl.

(0/5)
  Barbour

  Szal - Barbour Ryhope Scarf,

  279,00 zł

  Szal - Barbour Ryhope Scarf, w szkocką kratkę  jest idealny do dodania odrobiny stylu do wielu twoich ulubionych stylizacji w tym sezonie i poza nim! Ten lekki szal został uszyty z mieszanki bawełny i lnu, aby zapewnić Ci komfort i styl.

  (0/5)
   Barbour

   Szal - Barbour Broxburn Scarf,

   269,00 zł

   Szal - Barbour Broxburn Scarf, z dużym wzorem w paski jest idealny do dodania odrobiny stylu do wielu twoich ulubionych stylizacji w tym sezonie i poza nim! Ten lekki szal został uszyty z mieszanki bawełny i lnu, aby zapewnić Ci komfort i styl.

   (0/5)
    Barbour

    Szal - Barbour Welton Tartan Scarf,

    269,00 zł

    Szal - Barbour Welton Tartan Scarf, w szkocką kratkę Barbour Dress Tartan jest idealny do dodania odrobiny stylu do wielu twoich ulubionych stylizacji w tym sezonie i poza nim! Ten lekki szal został uszyty z mieszanki bawełny i lnu, aby zapewnić Ci komfort i styl.

    (0/5)
     Barbour

     Szal - Barbour Summer Lonnen Checked Scarf

     229,00 zł

     Szal - Barbour Summer Lonnen Checked Scarf, w szkocką kratkę Barbour Dress Tartan jest idealny do dodania odrobiny stylu do wielu twoich ulubionych stylizacji w tym sezonie i poza nim! Ten lekki szal został uszyty z mieszanki bawełny i lnu, aby zapewnić Ci komfort i styl.

     (0/5)