Rękawiczki

Barbour

Męskie rękawice- Barbour Overdale Gloves

249,00 zł 175,00 zł

Męskie rękawice- Barbour Overdale Gloves, oferuje najwyższą wydajność dzięki antypoślizgowym dłoniom i opuszkom palców obsługującym ekrany dotykowe, łączą one klasyczny wygląd z nowoczesną funkcjonalnością. Wykonane są z oddychającego, wodoodpornego materiału i wykończone elastycznymi mankietami, które chronią przed zimnem

(0/5)
 • Wyprzedaż!
 • -74,00 zł
Barbour

Męskie rękawiczki - Barbour Quilted Leather Gloves

440,00 zł 299,00 zł

Męskie rękawiczki - Barbour Quilted Leather Gloves, to absolutny musi have, jeśli jesteś fanem skórzanych rękawic w stylu Barbour.  Posiada uwielbiane diamentowe przeszycia Barbour, owinięte regulowanym skórzanym paskiem wokół nadgarstka dla wygodnego dopasowania. Te rękawice idealnie sprawdzą się w  zimne, deszczowe dni i dodadzą stylu do codziennego wyglądu.

(0/5)
 • Wyprzedaż!
 • -141,00 zł
Barbour

Męskie rękawice - Barbour Insulated Leather Gloves

430,00 zł

Męskie rękawice - Barbour Insulated Leather Gloves, te eleganckie rękawice są wodoodporne z naturalnego nubuku z iekką podszewkę z termicznego polaru, która zapewnia niezawodne ciepło. Pasek na nadgarstek Barbour zapewnia dodatkowe ciepło.

(0/5)
  Barbour

  Męskie rękawice-Barbour Neoprene Gloves

  280,00 zł

  Męskie gumowe rękawice neoprenowe, Barbour Neoprene Gloves, z regulowanym zapięciem na nadgarstku,cięte końcówki w 3 palcach zapinane na rzepy. Uchwyt dłoni gumowy, idealne dla wędkarzy, myśliwych, ale nie tylko, przydatne będą w sytuacji gdzie wymagana jest sprawność manualna w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.  (0/5)