Barbour

Kosmetyczka - Barbour Double Zip Washbag

230,00 zł
Brutto

Kosmetyczka - Barbour Double Zip Washbag, wyposażona w podwójne zapięcie na zamek z dwiema oddzielnymi przegrodami. Posiada dodatkowo zewnętrzną kieszeń również na zamek, z przodu wykończona tkaną metką Barbour.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Szczegóły produktu

MAC0430BK31

Opis

Materiał
100% bawełna

Szybkie porównanie

Produkt
Damski szal-Barbour Hailes Wrap Damski szal-Barbour Hailes Wrap Damski szal-Barbour Hailes Wrap in Beige Mini zestaw do pielęgnacji kurtek woskowanych-Barbour Mini Reproofing Kit Damski szal- Barbour Brunswick Tartan Wrap
Dostępność
Cena
219,00 zł
219,00 zł
219,00 zł
219,00 zł
Opis

Damski szal-Barbour Hailes Wrap, w szkocką kratę w stylu Barbour, idealny do owinięcia w chłodne jesienno-zimowe dni, wykonany z super miękkiego akrylu, co zapewni komfort, ciepło i wygodę noszenia przez cały dzień.

Damski szal-Barbour Hailes Wrap in Beige, w szkocką kratę w stylu Barbour, idealny do owinięcia w chłodne jesienno-zimowe dni, wykonany z super miękkiego akrylu, co zapewni komfort, ciepło i wygodę noszenia przez cały dzień.

Mini zestaw do pielęgnacji kurtek woskowanych- Barbour Mini Reproofing Kit, składający się z 80ml wosku w puszce, łaty oraz aplikatora do nakładania wosku.

Damski szal- Barbour Brunswick Tartan Wrap, wykonany z lekkiej wiskozowej dzianiny niezwykle miękkiej w dotyku.  Szalik jest dość szeroki, ma charakterystyczną kratę z subtelną teksturą ściegu w paski i postrzępiony brzeg.

Materiał
100%Akryl 100%Akryl 100% wiskoza
Szerokość
70cm 70cm 80 cm
Długość
180cm 180cm 180 cm
Uwagi
Czyścić tylko na sucho Czyścić tylko na sucho