Butelka do wody-Barbour  Water Bottle
Barbour

Butelka do wody-Barbour Water Bottle

150,00 zł
Brutto

Butelka do wody-Barbour  Water Bottle, alternatywa dla  plastikowej butelki, wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml, utrzymująca zimno przez 24 godziny, a ciepło  przez 9 godzin. Doskonale sprawdzi się nie tylko w czasie podróży.

Kolor
  • Zielony
Ilość
  W magazynie

Szczegóły produktu

UAC0219GN

Opis

Materiał
Stal nierdzewna
Waga
Pojemność 500ml

Szybkie porównanie

Produkt
Obroża - Barbour Tartan/Webbing Colar Akcesoria Chusteczki- Barbour Spotted Handkerchiefs - Boxed Set of Three Akcesoria Chusteczki- Barbour Spotted Handkerchiefs Damska czapka- Barbour Alba Tartan Sports Cap, Opaska na oczy - Barbour Tartan Eye Mask
Dostępność
Cena
149,00 zł
159,00 zł
159,00 zł
159,00 zł
Opis

Obroża - Barbour Tartan/Webbing Colar, wykonana z wytrzymałej taśmy obszytej kultową szkocką kratę Barbour zapinana na klamrę w kolorze postarzanego mosiądzu. 

Akcesoria Chusteczki- Barbour Spotted Handkerchiefs,  w trzech kolorach, czerwonym, zielonym i granatowym, pakowane po 3 sztuki.

Damska czapka-  Barbour Alba Tartan Sports Cap, to prosta, ale stylowa czapka wykonana w 100% z bawełny w szkocką kratę idealny dodatek do sportowego stroju. 

Opaska na oczy - Barbour Tartan Eye Mask, satynowa z charakterystycznym nadrukiem Barbour z elastyczną opaską, która zapewnia komfort noszenia. Idealna w podróży, w zestawie zawiera pasujące etui ze sznurkiem, które zapewnia czyste i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania.

Materiał
100%Bawełna 100% bawełna
Szerokość
48cm
Długość
48cm
Uwagi
Prać w 40 ° C